Načítám Akce

« All Akce

Suzuki Piano Workshop – Sue Bird (GB)

9. listopadu @9:00 - 10. listopadu @14:00

SUZUKI PIANO WORKSHOP – Sue Bird (GB)
9. – 10. 11. 2019
sobota 9.00 – 17.00, neděle 9.00 – 14.00
Divadlo Dobeška

Využijte nevšední příležitosti zažít věhlasnou anglickou klavíristku a Suzuki lektorku v Praze.

SUE BIRD je uznávanou klavíristkou a Suzuki učitelkou napříč Anglií i Evropou. Její nadšení při výuce a při vytváření inspirativního prostředí pro děti i rodiče je strhující. Schopnost propojit humor, perfektní techniku a muzikálnost z ní dělá jednu z nejvyhledávanějších školitelek nových Suzuki učitelů a velmi oblíbenou osobnost na mezinárodních workshopech po celém světě.
Sue promovala s vyznamenáním na Royal Northern College of Music, dále studovala u Ryszarda Baksta, pokračovala ve studiu u Petera Katina a Zibgniev Grzybowského. Sue úspěšně sólově vystupovala ve velkých koncertních sálech s různými orchestry doma i v zahraničí, se sólovými recitály i jako komorní hráčka na menších podiích.
Je kvalifikovanou učitelkou úrovně 5 Suzuki BSI, školitelkou učitelů a zkoušející na zkouškách nových Suzuki učitelů. Intenzivně spolupracuje v zahraničí jak s dětmi, tak i učiteli. Organizuje své vlastní letní kurzy Suzuki Cymru pro klavíristy ve Walesu, které jsou plné její energie a kreativity!
Sue ráda sdílí svou vášeň pro vystupování prostřednictvím Suzukiho repertoáru a věří, že každý má ve své hře životní sílu – „usilovně se snažte ji najít, jakmile toho dosáhnete, bude vám dobře sloužit…“

PROGRAM:
• přednáška s tlumočníkem
• sólové vystoupení
• individuální lekce
• skupinová lekce
• filmové ukázky
• diskuze

VSTUPNÉ: 200 Kč

KONTAKT:
Maria Bengoechea: mbengoech@gmail.com

Podrobnosti

Zahájení:
9. listopadu @9:00
Ukončení:
10. listopadu @14:00

Místo konání

Divadlo Dobeška
Jasná I 1181/6
Praha, 147 00 Česká republika

Pořadatel

Česká Suzuki asociace
Email:
info@suzukiasociace.cz
Webová stránka:
www.suzukiasociace.cz